11. Międzynarodowa Naukowo Biznesowa Konferencja “Odnawialnych Źródeł Energii” odbędzie się w dniach 19 – 22 maja 2026 roku w Krynicy-Zdroju i skoncentruje się na najnowszych osiągnięciach i innowacjach w dziedzinie energii odnawialnej, mając na celu zbadanie zrównoważonych rozwiązań na rzecz lepszej przyszłości.
To nadzwyczajne wydarzenie będzie okazją do spotkań i nawiązania kontaktów z wybitnymi naukowcami, ekspertami i decydentami światowego formatu. To doskonały moment by wysłuchać znakomitości, które podzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat najnowszych trendów i wyzwań w sektorze energii odnawialnej. Bardzo zależy nam na Państwa obecności oraz pełne zaangażowanie w merytoryczne dyskusje, które będą konkretyzować przyszłość energii odnawialnej.
Organizatorzy planują w 2026 roku zaprosić na konferencję więcej zagranicznych inwestorów i przedstawicieli Polonii, szczególnie ze Skandynawii, Kanady i Stanów Zjednoczonych. Geotermia i biomasa to wciąż dwa mało spopularyzowane i jednocześnie bardzo perspektywiczne źródła energii odnawialnej. Geotermia i biomasa.
źródło: https://renewenergy.pl/
W 2025 roku prelegenci koncentrowali się na najnowszych osiągnięciach i innowacjach w dziedzinie energii odnawialnej.
Konferencja została podzielona na panele tematyczne:
Energia solarna * Energia geotermalna * Biomasa i paliwa biomasowe * Pompy ciepła * Energia wiatru * Ogniwa paliwowe * Spalanie, współspalanie i kogeneracja w układach OZE * Modelowanie, symulacja i optymalizacja systemów OZE * Zaawansowane technologie magazynowania energii.









Dodaj komentarz